Europejski Fundusz Spoeczny


Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Spoecznej Urzad Wojewdzki w Bydgoszczy Urzd Marszakowski w Toruniu Starostwo Powiatowe w Brodnicy Urzd Miejski w Brodnicy PFRON

Spotkanie integracyjne dla osób niepełnosprawnych


 

 

23 maja 2013 r. w Brodnickim Centrum Caritas odbędzie się spotkanie integracyjne dla osób niepełnosprawnych z powiatu brodnickiego. 

Brodnickie Centrum Caritas wspólnie z Warsztatami Terapii Zajęciowej, Zespołem Szkół Specjalnych, Zakładem Aktywności Zawodowej w Brodnicy przygotował wiele atrakcji,
 w tym m.in. konkursy, zabawy, tańce, ognisko.

W pierwszym spotkaniu mogą uczestniczyć osoby niepełnosprawne, opiekunowie osób niepełnosprawnych, osoby z otoczenia osób niepełnosprawnych z Miasta i  Gminy Brodnica oraz Gminy Bobrowo.

Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje na temat różnych form pomocy dla osób niepełnosprawnych w powiecie brodnickim.

 

Zgłoszenia osób chętnych oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu:
 56 495 02 81/82 lub 696 083 794.


 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie to jest dofinansowane przez PFRON, a środki zostaną przekazane za pośrednictwem Starostwa Powiatowego w Brodnicy.

Zorganizowane zostaną jeszcze dwa  spotkania dla pozostałych mieszkańców naszego powiatu, w miesiącach czerwiec, wrzesień. O dokładnych terminach poinformujemy.

 

 

 

 

Program Spotkania

 

  • 11:00 Rozpoczęcie
  • 11:30 Zawiązanie wspólnoty – wspólna zabawa przy muzyce. KOROWODY
  • 12:00 Zabawy i gry sportowe – w osadach przygotowanych przez Warsztaty Terapii Zajęciowej, Zespół Szkół Specjalnych, Środowiskowy Dom Samopomocy
  • 13:30 Posiłek
  • 14:30 Występy osób niepełnosprawnych
  •  16:00 Zakończenie