Europejski Fundusz Spoeczny


Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Spoecznej Urzad Wojewdzki w Bydgoszczy Urzd Marszakowski w Toruniu Starostwo Powiatowe w Brodnicy Urzd Miejski w Brodnicy PFRON

Szlachetny zakup

05.01.2011r.

 

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które zechciały wesprzeć Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Bez Was nie byłaby możliwa realizacja wielu dzieł, które są rokrocznie podejmowane przez centra Caritas w całej Polsce.

 

  

Jak co roku Brodnickie Centrum Caritas uczestniczyło w realizacji Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. W tym roku świece sprzedawane były przez cały okres adwentu nie tylko w parafiach, ale i w wybranych brodnickich sklepach. Za sprzedaż w sklepach odpowiadali Brodniccy Harcerze. Środki zebrane podczas sprzedaży świec przeznaczone zostaną na doposażenie Ośrodka Wsparcia Dla Osób Bezdomnych i Zagrożonych Bezdomnością "Betania". Na obecną chwilę, łącznie we wszystkich parafiach i sklepach sprzedanych zostało blisko 7 800 dużych i małych świec. Z Caritas Polska zakupiono 7000 świec małych i 1 600 dużych. Kwotę, stanowiącą równowartość świec, których nie udało się sprzedać należy zwrócić do Caritas Polska.