W dniu 22.03.2018r. kapłani parafii Górzno przekazali 50-siąt paczek żywnościowych, oraz jajek wielkanocnych (własnoręcznie ozdobionych przez członkinie Parafialnego Klubu Seniora) wraz z świątecznymi życzeniami, którymi zostały obdarowane chore osoby, odwiedzane przez księży, z przed wielkanocną posługą sakramentalną.

Ozdoby wielkanocne oraz palmy, wykonane własnoręcznie przez członków Parafialnego Klubu Seniora „Radosna Jesień” im. Św. Jana Pawła II. Przy pomocy wolontariuszy ze Szkolnego Koła Caritas, działającego przy Zespole Szkół w Górznie, za dobrowolne datki zbierane do puszek, zostały rozprowadzone, przy kościele, wśród wiernych. Ze środków pozyskanych w ten sposób, zakupiono kompletne łóżko rehabilitacyjne wraz z materacem przeciwodleżynowym, które zostało bezpłatnie wypożyczone chorej osobie.

W dniu 11.02.2018r. z okazji Światowego Dnia Chorego, po Mszy Świętej odprawionej w intencji chorych, członkowie PKS-u przygotowali spotkanie, na które zostały zaproszone osoby chore i samotne. W tym roku, dzięki uprzejmości dyrektor Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego SPSK w Górznie, pani Marii Szwedowskiej , spotkanie odbyło się w auli wyżej wspomnianej szkoły. Członkinie PKS-u, przygotowały słodki poczęstunek dla uczestników.