Przed zakupem wyposażenia na potrzeby modernizowanego schroniska dla osób bezdomnych w Chełmży w ramach projektu „Modernizacja schroniska z usługami opiekuńczymi dla osób bezdomnych w Chełmży” ogłaszamy nabór ofert służący ustaleniu ceny usługi dostarczenia i montażu elementów wyposażenia budynku.

Od dzisiaj, 18 czerwca 2021 do poniedziałku 28 czerwca 2021 roku prowadzimy rozeznanie rynku, które ma na celu oszacowanie ceny na potrzeby zamówienia wyposażenia dla modernizowanego obiektu.

Warunki realizacji usługi, które powinny być uwzględnione w wycenie:

1. Okres realizacji usługi: sierpień-październik 2021 roku (z możliwością częściowego dostarczania wyposażenia po uprzednich uzgodnieniach z zamawiającym).

2. Usługa zawiera dostarczenie i montaż poszczególnych elementów w budynku.

3. Dopuszcza się możliwość składania ofert częściowych.

4. Wykonawca zapewnia min. 24 miesięczną gwarancję na wszystkie elementy wyposażenia.

5. Wykaz i parametry wyposażenia znajdują się w  załączniku.

 

Prosimy o składanie wycen dostawy i wyceny wyposażenia do 28 czerwca 2021 roku mailem na adres: caritas.brodnica14@wp.pl lub korespondencyjnie lub osobiście do Brodnickiego Centrum Caritas im. Biskupa Jana Chrapka przy ul. Gajdy 3 w Brodnicy (87-300).

 

Informacji na temat rozeznania rynku udziela pan Łukasz Kolasiński – tel.: 668 842 067

Złożenie oferty oznacza, że składający posiada wymagane kompetencje i kwalifikacje, co może zostać zweryfikowane przez Zamawiającego (Brodnickie Centrum Caritas im. Biskupa Jana Chrapka).